(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bicicleta de spinning (Nr 5860067)

Bicicleta de spinning

Waga w kg (łączna):

35

Dystans: 1047.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Ourense

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Sant Joan Despí

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki rower należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź zakupić odpowiedni karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej osadzić w oddzielnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeżeli postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.