bicicleta de triatlon (Nr 7818258)

bicicleta de triatlon
Waga
Sztuk
bicicleta de triatlon
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
534 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Catalonia, Terrassa

Od 19 paź 2021 do 21 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Ibiza

Od 22 paź 2021 do 23 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na transport jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowy jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy zdemontować oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru warto ulokować w oddzielnych, małych kartonach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby albo przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców chroniących rower.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.