(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-25 09:05

Bicicleta eléctrica CUBE rueda 29 pulgadas

(Nr 3009572)
Bicicleta eléctrica CUBE rueda 29 pulgadas

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 662.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła lub kupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle , należy poodkręcać i zdjąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy roweru najlepiej ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź osłonić fragmentami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie opłaca się osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców chroniących jednoślad.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Villanueva del Pardillo, 28229, Hiszpania

30 lip 2018

Adres i termin dostawy

Chiclana de la Frontera, Hiszpania

2 sie 2018