(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bicicleta elíptica (Nr 6785047)

Bicicleta elíptica

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

0.52

Wysokość [m]:

1.45

Waga w kg (łączna):

57

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

70

Dystans: 144.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Asturia, Vega De Villar

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Asturia, Oviedo

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które głównie spotykamy na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się także na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki i trudno przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być należycie zapakowany oraz osłonięty w trakcie przewozu. Najlepiej jest użyć oryginalne kartony. Jeśli sprzęt może szybko ulegnąć awarii, trzeba użyć do osłony takie surowce jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, trzeba go zdemontować i zabezpieczyć wszystkie części osobno - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy musi być stabilny wewnątrz kartonu – postarajmy się więc o to, aby puste przestrzenie w paczce wypełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Elementy nie powinny przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego ma wpływ trasa pomiędzy adresem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, ciężar i wielkość, a także liczba sztuk koniecznych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 PLN.