Bicicleta montaña (Nr 7606771)

Waga
Sztuk
Bicicleta montaña
12 kg
1
Łączna waga:
12 kg
Dystans
2623 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 7 cze 2021 do 14 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Sevilla

Od 28 cze 2021 do 5 lip 2021


Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić właściwy karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić oraz usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach lub osłonić kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców osłaniających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.