Bicicleta mountain (Nr 7800799)

Bicicleta mountain
Waga
Sztuk
Bicicleta mountain
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
1617 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Argentyna, Autonomous City Of Buenos Aires, Buenos Aires

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Argentyna, Neuquén, Villa La Angostura

Od 19 gru 2021 do 22 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki rower warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub nabyć odpowiedni karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić tekturowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu należy zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw chroniących paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.