BICICLETA PLEGABLE DE MONTAÑA ELECTRICA (Nr 8039507)

BICICLETA PLEGABLE DE MONTAÑA ELECTRICA
Waga
Sztuk
BICICLETA PLEGABLE DE MONTAÑA ELECTRICA
27 kg
1
Łączna waga:
27 kg
Dystans
1473 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 25 paź 2021 do 26 paź 2021

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Gryzonia, Valbella

Od 1 lis 2021 do 2 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać i usunąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto osłonić papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw chroniących przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.