bicicleta rock rider, y equipamiento x 2 (Nr 8031462)

bicicleta rock rider, y equipamiento x 2
Waga
Sztuk
bicicleta rock rider, y equipamiento
20 kg
2
Łączna waga:
40 kg
Dystans
854 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Granada

Od 9 paź 2021 do 11 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 13 paź 2021 do 24 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowiutki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też nabyć taki karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba zdemontować i usunąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie umieścić w osobnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie trzeba osłonić makulaturą albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.