Bicicleta ruta (Nr 7567464)

Bicicleta ruta
Waga
Sztuk
Bicicleta ruta
12 kg
1
Łączna waga:
12 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Kolumbia, Distrito Capital De Bogotá, Bogota

Od 15 lis 2021 do 20 gru 2021

Adres i termin dostawy

Kanada, Manitoba, Winnipeg

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić stosowny karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu przydałoby się osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców ochraniających rower.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.