(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bicicleta specialized demo 8 2010 limites edition (Nr 4723328)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1042.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Mijas

19 lip 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Asturia, Aviles

20 lip 2019


Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła czy też kupić taki karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto zdemontować i ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru warto osadzić w oddzielnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.