Bicicleta x 4, Bicicleta x 1 (Nr 7618125)

Bicicleta  x 4, Bicicleta x 1
Waga
Sztuk
Bicicleta
11 kg
1
Bicicleta
10 kg
1
Bicicleta
11 kg
1
Bicicleta
10 kg
1
Bicicleta
10 kg
1
Łączna waga:
52 kg
Dystans
812 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Huelva

Od 21 wrz 2021 do 22 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, Pontevedra

Od 23 wrz 2021 do 24 wrz 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie kupić stosowny karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich gabarytów, a także daty realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.