(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bicicletas eléctricas x 7 (Nr 7605058)

Bicicletas eléctricas  x 7
Waga
Sztuk
Bicicletas eléctricas
100 kg
7
Łączna waga:
700 kg
Dystans
4316 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Australia, Queensland, Brisbane

Od 24 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Australia, Australia Zachodnia, Perth

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach bądź osłonić fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części takie jak śruby ewentualnie przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle trzeba osłonić makulaturą albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw osłaniających paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.