Bicicletas niños empaquetadas x 3 (Nr 7654235)

Bicicletas niños empaquetadas x 3
Waga
Sztuk
Bicicletas niños empaquetadas
50 kg
3
Łączna waga:
150 kg
Dystans
271 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Majadahonda

Od 14 cze 2021 do 17 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castilla Y León, Zorita De La Loma

Od 17 cze 2021 do 26 cze 2021


Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania lub nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić oraz usunąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba osłonić gazetami lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców chroniących paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a również daty realizacji przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.