(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-25 10:04

Bicicletta da Spagna a italia

(Nr 3009924)
Bicicletta da Spagna a italia

Długość [m]:

175

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1953.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Madrid, Hiszpania

27 lip 2018

Adres i termin dostawy

Roma Capitale, Włochy

3 sie 2018