Bicleta de montaña (Nr 7981874)

Bicleta de montaña
Waga
Sztuk
Bicleta de montaña
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
222 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

28 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Ibiza

29 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, jak transportujemy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła bądź nabyć odpowiedni karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej osadzić w oddzielnych, małych pudełkach czy też osłonić fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów zabezpieczających paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.