Bicleta montaña x 3 (Nr 7585127)

Bicleta montaña x 3
Waga
Sztuk
Bicleta montaña
20 kg
3
Łączna waga:
60 kg
Dystans
568 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Villaviciosa De Odón

4 lip 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Norte, Porto

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła lub nabyć pasujący karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto ułożyć w odrębnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie warto osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów chroniących przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.