(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-24 16:37

Bicycle

(Nr 2241375)
Bicycle

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 1258.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

295 €

ID firmy: 39673
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-01-2018, 18:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-10 do 2018-02-04

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 295 €

Wiadomości:

300 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 15:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-31, 15:16

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu albo zakupić pasujący karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać i zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających paczkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Kopenhaga, 1357, Dania

Od 4 lut 2018 do 5 lut 2018

Adres i termin dostawy

Londyn, 10431, Wielka Brytania

Termin elastyczny