(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-24 16:37

Bicycle

(Nr 2241375)
Bicycle

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 1258.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu albo zakupić pasujący karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać i zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających paczkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Kopenhaga, 1357, Dania

Od 4 lut 2018 do 5 lut 2018

Adres i termin dostawy

Londyn, 10431, Wielka Brytania

Termin elastyczny