(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-23 10:03

bicycle

(Nr 2407396)
bicycle

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower należy zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła bądź kupić pasujący karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle trzeba poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się umieścić w odrębnych, małych kartonach czy też osłonić wycinkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

San Diego, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brisbane, 4000, Australia

Termin elastyczny