(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 12:27

Bicycle

(Nr 3000200)
Bicycle

Waga w kg (łączna):

19.00

Dystans: 989.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić pasujący karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto odkręcić i usunąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach albo osłonić kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również daty realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Llangefni, LL77 7TJ, Wielka Brytania

26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Amsterdam, 1092 EW, Holandia

Termin elastyczny