(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 16:40

Bicycle

(Nr 3001636)
Bicycle

Waga w kg (łączna):

18.50

Dystans: 70.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy rower warto zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła bądź nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo osłonić kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby albo przerzutki należy osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Government Model Primary School Belthangady, Indie

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Mangaluru, Indie

26 lip 2018