Bicylce (Nr 7667996)

Bicylce
Waga
Sztuk
Bicylce
13 kg
1
Łączna waga:
13 kg
Dystans
4375 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Kanada, Kolumbia Brytyjska, Vancouver

Od 12 cze 2021 do 18 cze 2021

Adres i termin dostawy

Kanada, Ontario, Toronto

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź nabyć właściwy karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć fragmentami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające części takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw zabezpieczających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.