(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2016-11-29 12:25

BIDET I STELAZ

(Nr 1469582)
BIDET I STELAZ

Długość [m]:

57cm

Szerokość [m]:

32cm

Wysokość [m]:

36cm

Waga w kg:

23.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

BIDET CERAMIKA

Opakowanie ładunku:

karton

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 295.50 km

Informacje dodatkowe:

Witam.zlece przewoz misy bidetu oraz stelaz z warszawy(bemowo) do chorzowa. Odboir bidetu z warszawy jest mozliwy w tygodniu do godziny 8 rano i po 18 wieczorem lub w weekendy wiecej mozliwosc czasowych. Po miedzy godz. 8 a 18 istnieje mozliwosc odebrania przesylki od nadawyc z pracy (warszawa mokotow)

Oferty od Przewoźników (0)

75 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 13:42

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Dostawa bezposrednia

Cena (zawiera VAT): 75 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy transporcie przedmiotów łatwo tłukących się, delikatnych oraz niewytrzymałych należy z wyprzedzeniem zatroszczyć się o możliwość zabezpieczenia pakunku – w takiej kwestii nie wystarczy zwyczajny karton. Wolną przestrzeń pakunku trzeba zapełnić miękkimi częściami ochronnymi. Element kruchy bezpiecznie będzie owinąć w folię bąbelkową – przede wszystkim swoje zainteresowanie należy poświęcić elementom ze szkła oraz dodatkowo należy zapełnić niezajęte miejsca w kartonie, aby się one nie przemieszczały. Folię oklejamy taśmą klejącą, najlepiej taśmą pakową. Nie licząc osłonięcia przedmiotu folią, decydujące jest również otoczenie elementu gazetą lub wsadzenie go do kartonowego opakowania.

    Jeżeli przewozimy wielkie tłukące się przedmioty takie jak: szklane półki, to trzeba osłonić je zarówno przed pęknięciem jak również przed zarysowaniem. Łatwo tłukący się element owijamy ściśle folią bąbelkową, zaklejamy taśmą szarą, umieszczamy w kartonie i czytelnie podpisujemy ”Ostrożnie szkło!” lub przyklejamy naklejkę ostrzegawczą z tym samym komunikatem.

    Niewielkie szklane elementy takie jak szklanki, butelki można owinąć starymi gazetami lub ręcznikami. Następnie układamy je w kartonie w taki sposób, aby nie dotykały się. Podobną techniką pakujemy kryształy. W przypadku większych łatwo tłukących się przedmiotów, takich jak lampy czy telewizory, można użyć dla dodatkowej osłony gąbczaste materiały, przykładowo swetry oraz gąbki.

    Koszt transportu elementów łatwo tłukących się zależy od ciężaru, formatów, odcinka do pokonania oraz daty przewiezienia przesyłki. Istotne znaczenie może mieć także fakt, gdy życzymy sobie użycia profesjonalnych tworzyw zabezpieczających (jeżeli prosimy, aby to firma przewozowa zabezpieczyła naszą tłukącą się rzecz). Na przykład, na aukcji transportowej transport szklanych drzwi na trasie Poznań – Dąbrowa Chełmińska to koszt około 140 zł. Za transport lustra z Gliwic do Warty to wydatek rzędu 250 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 3 gru 2016 do 15 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Chorzów

Termin elastyczny