(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-08-28 19:25

Bieżnia

(Nr 1992569)

Długość [m]:

185

Szerokość [m]:

85

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 161.00 km

Informacje dodatkowe:

Bieżnia zapakowana na palecie. Zależy mi na szybkim transporcie tj. odbiór przesyłki jutro rano 29.08 i dostarczenie w ten sam dzień 29.08.2017r.

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 70964
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 19:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-08-29

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to urządzenia, które najczęściej znajdują się w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się także przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki oraz ciężko przewieźć go samemu.

    Sprzęt treningowy powinien być solidnie spakowany i osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne torby. Jeżeli urządzenie może szybko ulec uszkodzeniu, bezpiecznie jest użyć do osłony takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, należy go rozłożyć oraz zapakować wszystkie części odrębnie - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy wewnątrz kartonu – postarajmy się zatem o to, aby puste przestrzenie w kartonie zapchać materiałami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie powinny przemieszczać się w środku paczki.

Na cenę transportu sprzętu sportowego rzutuje odcinek między miejscem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, ciężar i wielkość, jak również liczba elementów potrzebnych do przetransportowania. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 zł. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 zł.

Adres i termin nadania

Lędziny, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

29 sie 2017