(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bieżnia FreeRun Zipro (Nr 5209210)

Długość [m]:

158

Szerokość [m]:

71.5

Wysokość [m]:

132.5

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 24.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Józefów

Od 6 paź 2019 do 7 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 6 paź 2019 do 7 paź 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to maszyny, które najczęściej znajdują się w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się również na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W sporo sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki oraz trudno przewieźć go na własną rękę.

Sprzęt sportowy powinien być należycie popakowany oraz osłonięty w trakcie transportu. Najbezpieczniej będzie zastosować oryginalne pudła. Gdy sprzęt może ulec awarii, należy użyć do osłony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, powinno się go rozłożyć oraz zabezpieczyć wszystkie elementy odrębnie - głównie, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku kartonu – zadbajmy więc o to, aby puste obszary w skrzyni wypełnić materiałami czy też styropianem. Rzeczy nie powinny przesuwać się w środku skrzyni.

Na cenę transportu sprzętu treningowego rzutuje trasa między miejscem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również ilość egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 PLN.