(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-04-29 12:32

Bieżnia (pas do biegania) (Nr 2643100)

Długość [m]:

104

Szerokość [m]:

85

Wysokość [m]:

148

Waga w kg (łączna):

85.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1983.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które najczęściej można znaleźć na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się również między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W wielu sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży i z trudem można przetransportować go na własną rękę.

    Sprzęt sportowy musi być dobrze zapakowany oraz zabezpieczony w trakcie przewozu. Najlepiej będzie wziąć oryginalne torby. Jeżeli sprzęt może szybko ulec awarii, trzeba wykorzystać do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu części, należy go rozmontować i zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - szczególnie, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy musi być stabilny w środku pudła – postarajmy się zatem o to, aby luźne przestrzenie w paczce zapełnić gazetami lub folią bąbelkową. Sprzęt nie mogą przemieszczać się w środku kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego przyczynia się odcinek pomiędzy adresem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, ciężar i wymiary, a także ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 zł. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 zł.

Adres i termin nadania

Liverpool, Wielka Brytania

Od 1 maj 2018 do 18 maj 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 25 maj 2018 do 28 maj 2018