(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bieżnia Vacu (Nr 4456437)

Długość [m]:

240

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

250.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 326.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

28 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łysomice

5 cze 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które zazwyczaj spotykamy w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się również przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży i z trudem można przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być należycie popakowany i zabezpieczony podczas transportu. Najbezpieczniej będzie zastosować oryginalne pudła. Jeżeli sprzęt może szybko ulegnąć defektowi, trzeba wykorzystać do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby części, powinno się go zdemontować oraz zapakować wszystkie elementy osobno - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny w środku kartonu – zadbajmy więc o to, aby niezapełnione przestrzenie w paczce zapchać gazetami czy też styropianem. Elementy nie mogą przesuwać się w środku paczki.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego przyczynia się odległość między adresem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, ciężar i wymiary, jak również ilość egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 zł. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 złotych.