(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-06 14:54

big bag 500 kg

(Nr 2012600)
big bag 500 kg

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg:

24000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big bag

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 154.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

1750 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 17:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-13

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów towaru, terminu transportu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

    Rodzaje ładunków - Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której można układać mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich najczęściej transportuje się meble, szkło, materiały budowlane (na przykład farby, panele itd.), okna jak również towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony samochodem - Tirem i zajmuje tylko część przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe}} – {{Transport niektórych ładunków może wymagać konteneraprzede wszystkim w przypadku transportu ładunków w postaci płynu oraz towarów sypkich. W kontenerach można także przewozić drobnicę w paczkachskrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotkasłuży do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowychbez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunkiładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Lubień Kujawski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rybno, Polska

Termin elastyczny