(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-29 21:17

Bike

(Nr 2333216)
Bike

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1185.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania bądź zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto zdemontować oraz usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw osłaniających paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Rottenmann, 8786, Austria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kopenhaga, 1357, Dania

Termin elastyczny