(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-29 21:17

Bike

(Nr 2333216)
Bike

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1185.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 14:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-28, 13:50

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 350 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania bądź zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto zdemontować oraz usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw osłaniających paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Rottenmann, 8786, Austria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kopenhaga, 1357, Dania

Termin elastyczny