(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-24 03:51

bike

(Nr 2410140)
bike

Waga w kg (łączna):

19.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto ulokować w oddzielnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców ochraniających jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Redwood City, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Melbourne, 3000, Australia

Termin elastyczny