(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-26 19:20

bike (Nr 2418312)

bike

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na transport jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu albo nabyć taki karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba zdemontować i ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach czy też osłonić wycinkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Dallas, Stany Zjednoczone

Od 27 lut 2018 do 2 mar 2018

Adres i termin dostawy

Bristol, Wielka Brytania

Termin elastyczny