(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-10-17 14:15

bike box

(Nr 1265432)
bike box

Waga w kg:

25.00

Dystans: 1681.80 km

Informacje dodatkowe:

151 x 82 x 151 cm

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję przewozu dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła bądź nabyć stosowny karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy odkręcić i usunąć wszelkie ruszające się elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie ułożyć w osobnych, małych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba osłonić makulaturą lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Sweden, Bengtsfors, 666 92

Od 26 paź 2016 do 31 paź 2016

Adres i termin dostawy

United Kingdom, Bad Aussee, 8990

Termin elastyczny