Bike, chair, electric guitar, carpet and 10 boxes (Nr 6467107)

Bike, chair, electric guitar, carpet and 10 boxes

Waga w kg (łączna):

100

Dystans: 1378.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 1 paź 2020 do 15 paź 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pudeł, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.