(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bike in Paket (Nr 4836070)

Bike in Paket

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.23

Wysokość [m]:

0.82

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2254.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Almería

Od 2 wrz 2019 do 13 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Erlangen

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).