(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Stoły bilardowe Dodano: 2018-02-25 16:42

Billar de 9 pies desmontado (Nr 2414048)

Billar de 9 pies desmontado

Długość [m]:

2.80

Szerokość [m]:

1.70

Wysokość [m]:

1.00

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 537.00 km

Transport stołu bilardowego

Przewóz stołu bilardowego jest trudną kwestią. Stół bilardowy bywa z jednej strony duży - do tego waży dużo, a z drugiej strony bywa delikatny - więc jest go nietrudno zniszczyć.

Zatem jak transportować skutecznie stół bilardowy i utwierdzić się w przekonaniu, że nie zostanie zniszczony?

Dobrą wieścią jest fakt, że stoły bilardowe da radę rozłożyć na czynniki pierwsze, niezależnie od gatunku stołu. Trzeba zdemontować kieszenie i bandy, później należy ściągnąć materiał pokrywający blat oraz umieszczoną pod nim płytę. Płyta jest najczęściej zrobiona z kamienia lub wykonana z dykty. Następnym etapem rozbiórki stołu bilardowego jest odłączenie jego nóg. W momencie, gdy wykonamy już te działania, powinno się rozkręcone elementy zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest posłużyć się do tego folię stretch. Tak owinięty stół bilardowy da się przewieźć z jednej lokalizacji do drugiej.

Jak transportować stół bilardowy?

Masz do dyspozycji dwie opcje. Pierwsza to przewieźć stół bilardowy własnym autem, druga alternatywa to wynająć firmę profesjonalizującą się w przewozie nietypowych i łatwych do uszkodzenia rzeczy. W momencie, gdy nie możesz samemu przewieźć stół bilardowy, proponujemy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans. Zaletami posługiwania się giełdą transportową są: szansa dotarcia do setek przewoźników w jednej chwili, otrzymanie pomocy w trakcie załadunku, jak i wyładunku oraz stół bilardowy zostanie zabezpieczony przez specjalistów. Oprócz tego, korzystając z przewoźników - nie będzie konieczne rozmontowanie stołu bilardowego, gdyż przewoźnicy posiadają odpowiednie ciężarówki, które są wstanie przetransportować tak wielki ładunek.

W jaki sposób zamówić przewóz na giełdzie przewozowej Clicktrans?

Wystarczy zlecić transport stołu bilardowego odhaczając opcję „Specjalnej ostrożności”, a w następnym etapie wybrać wariant: „Stoły bilardowe”. Zlecając transport powinno się uzupełnić jak najwięcej szczegółów takich jak: wielkość stołu bilardowego, jego wagę, czy jest już zabezpieczony oraz ile jest elementów do przewiezienia. Wiadomości te pomogą firmom transportowym zaoferować precyzyjną cenę transportu stołu bilardowego.

Adres i termin nadania

Elche/Elx, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ávila‎, Hiszpania

Termin elastyczny