(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-05-27 20:11

Biurko + 2 krzesła

(Nr 2756396)
Biurko +  2 krzesła

Długość [m]:

122

Szerokość [m]:

62

Wysokość [m]:

77

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 71.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 2851
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-05-2018, 21:54

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-30

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-06-03, 21:53

Opis oferty:

jestem do dyspozycji

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

800 zł

ID firmy: 552160
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-05-2018, 11:46

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-31

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, gdy przewozimy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład mokrą gąbką. Później warto przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Västra Frölunda, 421 47, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Borås, Szwecja

Termin elastyczny