(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Biurko, łóżko, regał, rower, karony, pralka (Nr 2169822)

Biurko, łóżko, regał, rower, karony, pralka

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 18.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

25 lis 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę pudeł, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.