(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Biurko na czwartym piętrze z windą (Nr 5394910)

Waga w kg (łączna):

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 10.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Od 8 lis 2019 do 10 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Mysłowice

Od 8 lis 2019 do 10 lis 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pudeł, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.