(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-09 00:38

Biurko rozłożone

(Nr 2017916)

Długość [m]:

125

Szerokość [m]:

61

Wysokość [m]:

15

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 528.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam poszukuje osoby która przewiezie biurko z okolic Poznania do Białegostoku. Biurko jest rozłożone składa się z 2 szafeczek których wymiary podam wkrótce i blatu. Wymiary blatu 125 x61 X15.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 39052
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-09-2017, 10:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-15 do 2017-10-08

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

załądunek piatek, dostawa sroda

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

250 zł

ID firmy: 3430
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-09-2017, 04:53

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-21

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-09-21, 12:49

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam i zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (2)

Anna F. (Zleceniodawca)
18-09-2017, 22:01
Witam Niestety za drogo. Szukam najtańszego transportu przy okazji jak komuś będzie po drodze. A transport wyszedł drożej od towaru. Pozdrawiam
Bodziany A. (Przewoźnik)
19-09-2017, 04:14
nie ma sprawy pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ pomyłki w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną gąbką. Później wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, dlatego że części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Mrowino, 62-090, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny