(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-09 00:38

Biurko rozłożone

(Nr 2017919)
Biurko rozłożone

Długość [m]:

125

Szerokość [m]:

61

Wysokość [m]:

15

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 528.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam poszukuje osoby która przewiezie biurko z okolic Poznania do Białegostoku. Biurko jest rozłożone składa się z 2 szafeczek których wymiary podam wkrótce i blatu. Wymiary blatu 125 x61 X15.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 23452
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-09-2017, 20:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-20 do 2017-09-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-09-16, 20:34

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, na przykład wilgotną ściereczką. Później warto przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Mrowino, 62-090, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny