(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-10-04 09:54

Biurko w 3 paczkach - Jeneč (Praga) Czechy

(Nr 2067630)

Długość [m]:

1,5

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg (łączna):

85.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

520

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 508.00 km

Informacje dodatkowe:

Biurko w 3 paczkach - 2 kominy + blat - łącznie ok. 0,6 m3 i 70 kg. Za transport 125 EUR gotówką na rozładunku. Transport pewny 100%.

Oferty od Przewoźników (0)

520 zł

ID firmy: 11902
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-10-2017, 10:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-10 do 2017-10-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 520 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż uchybienia w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, na przykład wilgotną ściereczką. Potem wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, ponieważ części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych obiektach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu pakunków, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Przemysłowa 4, Września, 62-300, Polska

Od 4 paź 2017 do 11 paź 2017

Adres i termin dostawy

Jeneč, 78-400, Czechy

Od 4 paź 2017 do 11 paź 2017