(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-11-28 10:51

Biurko w częściach + komoda - Bratysława, Słowacja

(Nr 2184123)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

730

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 750.00 km

Informacje dodatkowe:

Biurko ma odkręcane nogi, łącznie ok. 0,35 m3 i 30 kg. Komoda ok. 80x90x45 cm i 30 kg. Za transport 175 EUR płatne gotówką na rozładunku.

Oferty od Przewoźników (0)

730 zł

ID firmy: 11902
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2017, 10:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-30 do 2017-12-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 730 zł

Wiadomości: (1)

Dorota Ś. (Zleceniodawca)
28-11-2017, 11:04
Dzień dobry, Czy załadunek byłby możliwy w podanym przez nas terminie?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak transportujemy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. mokrą szmatką. Później warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Przemysłowa 62, Września, 62-300, Polska

Od 4 gru 2017 do 10 gru 2017

Adres i termin dostawy

Bratysława, Słowacja

Od 4 gru 2017 do 10 gru 2017