(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

biuro (Nr 4724876)

biuro

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Gliwice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pakunków, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.