(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 08:44

blacha

(Nr 1993505)
blacha

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0,25

Waga w kg (łączna):

19000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Do przewiezienia 19t blachy wym arkuszy 2x6 gr blachy 16,20,24 zał codziennie miedzy 7-16

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 351.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 10:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przewiezienia mały ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające warunki ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Powinno się również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, wypada opisać paczkę. Istotna jest również informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Istotny jest również termin wykonania transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to z reguły palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Tychy, Polska

Od 29 sie 2017 do 1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kazimierz Biskupi, 62-530, Polska

Od 29 sie 2017 do 1 wrz 2017