(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 08:44

blacha

(Nr 1993505)
blacha

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0,25

Waga w kg:

19000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Do przewiezienia 19t blachy wym arkuszy 2x6 gr blachy 16,20,24 zał codziennie miedzy 7-16

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 351.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 10:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia całej przestrzeni, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 

    Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i inne maszyny spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Należy również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać opakowanie. Istotna bywa także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Kluczowy może być również czas wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w tematyce LTL to zwykle palety, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Tychy, Polska

Od 29 sie 2017 do 1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kazimierz Biskupi, Polska

Od 29 sie 2017 do 1 wrz 2017