(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 08:44

blacha

(Nr 1993505)
blacha

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0,25

Waga w kg:

19000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Do przewiezienia 19t blachy wym arkuszy 2x6 gr blachy 16,20,24 zał codziennie miedzy 7-16

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 351.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 10:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części płaszczyzny ładunkowej pojazdu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia całej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 t. i inne maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka lub furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważnejego parametry – waga i gabaryty. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, należy opisać paczkę. Kluczowa jest również informacja na temat usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Znaczącą daną może być również termin realizacji transportu.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Tychy, Polska

Od 29 sie 2017 do 1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kazimierz Biskupi, Polska

Od 29 sie 2017 do 1 wrz 2017