(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-05-04 10:51

Blacha trapezowa dachowa 190kg

(Nr 2659964)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

190.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

750

Dystans: 1837.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której można układać mniejsze przedmioty lub opakowania. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się meble, szkło, produkty budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna czy towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który należy transportować pojazdem - Tirem i zapełnia zaledwie część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – głównie przy przewozie ładunków płynnych oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować towary drobne w paczkach – workach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i sypkich – łatwo rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Klęczany, 33-314, Polska

Od 4 maj 2018 do 11 maj 2018

Adres i termin dostawy

Rugby, Wielka Brytania

Od 7 maj 2018 do 20 maj 2018