(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Blacha trapezowa solówka (Nr 3371577)

Blacha trapezowa solówka

Długość [m]:

7.8

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

3000

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Opakowanie ładunku:

spakowany na paletach

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 255.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Rzgów

Od 16 paź 2018 do 17 paź 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 16 paź 2018 do 17 paź 2018


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania mały ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z dużej przestrzeni, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Gatunek ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wielkość. Wypada również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać pakunek. Ważna jest również informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest również termin realizacji transportu.

Ładunki przewożone w ramach LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.