(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 12:36

blat dębowy 3 metry długości zapakowany w skrzynię

(Nr 2118546)
blat dębowy 3 metry długości zapakowany w skrzynię

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.15

Waga w kg (łączna):

110.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 627.00 km

Informacje dodatkowe:

termin odbioru i dostawy elastyczny lecz chcemy aby blat został przetransportowany najpóźniej do dnia 03.11.2017 paczka o dużym gabarycie 3x1,5x0,15 m o wadze 110 kg, w trakcie transportu i ew. przeładunku musi pozostać sucha ponieważ zawartością jest blat drewniany wrażliwy na wilgoć.

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

ID firmy: 14182
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 16:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odbior w czwartek rano

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Szczecinek, 78-400, Polska

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszotary, 32-040, Polska

31 paź 2017