(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 18:03

Blat kuchenny

(Nr 1821617)
Blat kuchenny

Długość [m]:

2,4

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

0,05

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 497.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 66830
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 14:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-02 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Potem warto zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny