(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-18 19:22

Bloczki H+H, gazobeton, transport 24 tony

(Nr 2391996)

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

800

Wysokość [m]:

140

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Bloczki na paletach, ofoliowane

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 236.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport, pełen TIR.

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

ID firmy: 66092
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-02-2018, 15:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-19 do 2018-03-19

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-03-12, 14:45

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu ustalić kilka najważniejszych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, warto uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być otwarta naczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Siedlce, 08-101, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Augustów, Polska

Termin elastyczny