(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-28 16:12

bloki silnika 3szt

(Nr 2328360)

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

45.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1011.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która musi odpowiednio zabezpieczyć sprzęt, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, otarć i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona często od gabarytu jak i wagi maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Często przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych certyfikatów jak również profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – UK jest wydatkiem około 0,70 PLN. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie średnio 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka będzie wynosił średnio 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Colmberg, 91598, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, 00-001, Polska

Termin elastyczny