(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-24 02:11

Bmw

(Nr 1443482)
Bmw

Marka i model:

Bmw f 800 gs

Waga w kg:

220.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1127.80 km

Informacje dodatkowe:

Hola, necesito transportar la moto desde Viveiro (lugo) cp 27850 hasta el puerto de malaga o motril y que la llegada sea entre el 10 y el 13 de diciembre. Gracias

Oferty od Przewoźników (0)

450 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 22:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-08 do 2016-12-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-09, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często drogie ładunki, które wyglądają na stosunkowo niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - chociaż tylko na pozór. Dobrze umocowany motocykl na pewno przetrwa transport bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne będą 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem 2, ponieważ posiadają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas jazdy, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może zabrać pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Vivero, 27850, Fondon , 2

Od 24 lis 2016 do 8 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Malaga, Puerto

Od 10 gru 2016 do 13 gru 2016